Filtruj według

Chustecznik decoupage – Prezenty Madegro ®

Chustecznik decoupage

 • Pudełko na chusteczki

  75,00 zł

  Ozdobne drewniane pudełko na chusteczki będzie świetnym prezentem dla każdego, kto lubi stylowe dodatki w typie decoupage. Chustecznik jest ozdobą domu, świetnie komponuje się z każdym nowoczesnym wnętrzem i może być również pojemnikiem na serwetki, do położenia na stole. Ciekawy, nietypowy design nadaje drewnianemu pudełku zdobienie wizerunkiem anglojęzycznej prasy.

  Oczekiwanie na dostawę
 • Pudełko na chusteczki w róże

  75,00 zł

  Romantyczny, estetycznie wykonany, stworzony z myślą o postawieniu w najbardziej widocznym miejscu na damskiej toaletce. Oryginalny i zupełnie niepowtarzalny - taki właśnie jest dostępny u nas prezent chustecznik decoupage. Delikatny motyw róże z pewnością spodoba się paniom, które uwielbiają te dostojne kwiaty.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Pudełko na chusteczki w...

  75,00 zł

  Pudełko na chusteczki w terakotowe róże. Ozdobne drewniane pudełko na chusteczki nadaje się do każdego domu, w którym ceni się stylowe, ręcznie wykonane dodatki wysokiej jakości. Prezent chustecznik róże spodoba się każdej osobie lubiącej kwiaty, która swoje wnętrza chce ożywić jakimś subtelnym akcentem. Pudełko zawiera szufladę, dzięki której można znale uzupełniać zapas chusteczek lub serwetek.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Pudełko na chusteczki dla...

  75,00 zł

  Ozdobne drewniane pudełko na chusteczki to wymarzony prezent dla każdego, kto kocha dekoracyjne, stylowe dodatki. Pudełko jest zdobione ręcznie metodą decoupage, przedstawiając kojarzące się z wakacjami knajpki i owoce morza. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołów, zamiast tradycyjnych i nieco nudnych serwetek, a dzięki wysuwanej dolnej ściance możliwe jest bieżące uzupełnianie chusteczek. Tego typu prezent chustecznik jest idealny dla każdego, kto uwielbia ręcznie zdobione i sumiennie wykonywane dodatki.

  Ostatnie sztuki w magazynie

Chustecznik decoupage

Pudełko na chusteczki higieniczne wcale nie musi być nudne. Wystarczy, że zapoznacie się z naszą ofertą na ozdobne drewniane pudełko na chusteczki, które wykonywane jest ręcznie. Chustecznik ozdobiony decoupage oryginalny prezent spodoba się szczególnie paniom, które mają zamiłowanie do pięknych rzeczy.

Pudełka na chusteczki mogą być niezwykłe

Być może dla zdecydowanej większości osób będzie to zaskakujące, ale pudełko na chusteczki może być w pewien sposób niezwykłe i nie ma w tym nawet odrobiny przesady. Zresztą najlepszym wyjściem będzie zapoznanie się z naszą ofertą. Konkretnie chodzi nam o chustecznik ozdobiony decoupage oryginalny prezent. Co bardzo ważne chodzi o ręcznie robione ozdobne drewniane pudełko na chusteczki. Można powiedzieć, że jest to propozycja skierowana w szczególności do Pań, dla których piękne rzeczy są w pewien sposób bliskie. Jeżeli chodzi o wzory, jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania. Gdyby było inaczej, nie byłoby możliwości odpowiadać na potrzeby każdego klienta.

Warto jeszcze odnieść się do oryginalnego prezentu, o którym już zdążyliśmy wspomnieć. W tej kwestii również nie ma choćby marginalnej przesady, upominek pudełko na chusteczki higieniczne naprawdę może komuś sprawić radość. Niemniej trzeba przy tym pamiętać, że warunkiem jest postawienie na chustecznik Decoupage.

Jeżeli chodzi o konkrety, jedna z propozycji, jakimi możemy się pochwalić, skierowana jest do wielbicieli owoców morza. Niemniej nawet, jeśli ktoś nie jest wielbicielem owoców morza, trudno zaprzeczyć, że mówimy o dekoracyjnym i jednocześnie stylowym dodatku. Poza tym w tym przypadku zawsze mamy do czynienia z pozytywnym skojarzeniem, wszyscy lubimy wakacje.

Gdyby były jakieś pytania o oferowane przez nas pudełka na chusteczki, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Gwarantujemy, że rozwiejemy każdą wątpliwość.

Podkategorie