Kolczyki

Aktywne filtry

Kolczyki - Czarne Kotki

Cena 47,00 zł

>Te niezwykłe kolczyki decoupage ucieszą każdą miłośniczkę kotów. Kolczyki handmade przedstawiają urocze czarne kotki z koralikiem w kolorze czarnym. Całość jest utrzymana w czarnej kolorystyce, zaś metalowe części kolczyków zostały wykonane z antyalergicznej stali, dzięki czemu są zupełnie bezpieczne dla organizmu. Biżuteria handmade

Bransoletka i kolczyki

Cena 99,00 zł

Widoczny zestaw bransoletka i kolczyki w kolorze szmaragdu wręcz idealnie sprawdza się przy większych wyjściach, jak i codziennych stylizacjach. Bransoletka handmade będzie doskonale prezentować się u każdej posiadaczki zielonych oczu. Z kolei okrągłe kolczyki pasują do każdego kształtu twarzy. Ten zestaw to produkt wysokiej jakości, który prezentuje się...

Kolczyki

Największą zaletą biżuterii handmade jest to, że jest ona jedyna w swoim rodzaju. Nie jest to produkt masowej produkcji, powtarzalny i powszechnie dostępny. Nie ma szans, aby znaleźć dwa identyczne komplety kolczyków handmade. Kolczyki - ręcznie wykonany prezent.

Podaruj bliskiej osobie coś wyjątkowego

Jeśli zależy nam na czymś unikalnym, co zostało zrobione z pasji i z dbałością o każdy szczegół, warto zdecydować się na bransoletki, naszyjniki czy kolczyki ręcznie wykonane. Biżuteria handmade cieszy się coraz większą popularnością. Wybierają ją zarówno panie, jak i panowie. Przy jej wykonaniu sięga się po materiały najwyższej jakości. Odznacza się ona nieprzeciętnym designem, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Z takiego niezwykłego prezentu bez wątpienia będzie zadowolona każda obdarowana osoba.

Ręcznie wykonane kolczyki na prezent to dobry wybór?

Mogą być do siebie bardzo podobne, ale nigdy nie będą jednakowe. To czyni je jeszcze bardziej wartościowymi. Jeśli chcemy wyróżnić się z tłumu czymś nietuzinkowym, to jak najbardziej warto zdecydować się na biżuterię ręcznie wykonaną. Stała się ona prawdziwym hitem. Każdy z nas lubi mieć coś unikalnego, czym nie może pochwalić się inna osoba. Piękne kolczyki handmade są w właśnie takim eleganckim gadżetem. Niektóre potrafią być małymi dziełami sztuki. Odznaczają się oryginalnością i starannym wykonaniem. Tworzone są z pasją, czego nie można powiedzieć o kolczykach pochodzących z masowej produkcji, gdzie stawia się na szybkość i ilość. Inwestując w taką biżuterię, można mieć pewność, że posłuży nam albo obdarowanej nią osobie przez długi czas.