Lista produktów marki Jerzy Springer

Jerzy Springer – plastyk

Jerzy Springer – plastyk

Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. W latach 1978 – 1983 studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom obronił w pracowni projektowania mebla u doc. Władysława Wróblewskiego.

Zajmuje się malarstwem, fotografią oraz projektowaniem. Nauczyciel w Zespole Szkół nr. 1 w Wągrowcu. Samorządowiec, członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego.

Tematyka jego prac, która jest związana z morzem, to motyw wynikający z zainteresowań oraz pasji tego Artysty. Jego syn żegluje od najmłodszych lat, a on sam zaszczepił mu tę pasję. Sam, jak tylko może, to pakuje się na „coś, co pływa” i szuka nowych tematów do malarstwa. Żeglował także jego ojciec oraz stryj, a więc to takie rodzinne hobby. Sama tematyka wynika z jego zakochania w Gdyni – „miasta z morza i z marzeń”.

Nietuzinkowy prezent dla kogoś bliskiego, czyli obraz lub zdjęcie artystyczne na ścianę

Jak z morza prezentowych inspiracji wyłowić coś naprawdę interesującego? Najlepiej sięgnąć po rzeczy ponadczasowe, trwałe, które staną się pamiątką na lata. Doskonałym pomysłem na takie właśnie upominki wydaje się być coś związanego ze sztuką. Artystyczne zdjęcia i grafiki, które oprawione po oprawieniu mogą zawisnąć na ścianie, będą doskonałym wyborem dla osób ceniących dobry styl i klasę.

Zdjęcia artystyczne i obrazy do salonu

Od pewnego czasu można zauważyć pewien silny trend związany z dekorowaniem domów i mieszkań - to całe galerie ścienne pełne autorskie autorskich grafik i plakatów, obrazów i zdjęć artystycznych. Połączone ze sobą, na przykład jakimś motywem czy kolorystyką, głównym tematem przewodnim, tworzą doskonałą całość i stają się niebanalną ozdobą domu. Dla osób ceniących właśnie takie dodatki, obrazy do salonu i zdjęcia artystyczne, będą wyśmienitym upominkiem. Oprawione