• Nowy
Chustecznik dekupaż - delikatny wzór róż w kolorze terakoty
  • Chustecznik dekupaż - delikatny wzór róż w kolorze terakoty
  • Drewniane pudełko na chusteczki dekupaż - delikatny wzór róż w kolorze terakoty
  • Drewniane pudełko na chusteczki decoupage - delikatny wzór róż w kolorze terakoty

Pudełko na chusteczki w terakotowe róże

Pudełko na chusteczki w terakotowe róże. Ozdobne drewniane pudełko na chusteczki nadaje się do każdego domu, w którym ceni się stylowe, ręcznie wykonane dodatki wysokiej jakości. Prezent chustecznik róże spodoba się każdej osobie lubiącej kwiaty, która swoje wnętrza chce ożywić jakimś subtelnym akcentem. Pudełko zawiera szufladę, dzięki której można znale uzupełniać zapas chusteczek lub serwetek.

75,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Pudełko na chusteczki wykonane z drewna ozdobione metodą decoupage. Delikatny wzór róż w kolorze terakoty doskonale skomponuje się z każdym wnętrzem. Przecierane tło wydobywa piękną strukturę drewna, nadając całości naturalny i elegancki wygląd. Do dekoracji zostały użyte ekologiczne, wodorozcieńczalne farby i lakier. Pudełko posiada wysuwaną dolną ściankę która umożliwia wkładanie chusteczek. Chustecznik może być wspaniałą dekoracją stołu zamiast tradycyjnych serwetników.

1211007
Stopień 
Ania
2019-12-03

Super prezent!

Zamówiłam pudełko na chusteczki ze zdjęciami moich kotów. Dostałam świetny prezent, bardzo starannie wykonany, dokładnie taki jak chciałam. Zdecydowanie wart swojej ceny. polecam!

  • 1 z 1 osób uznało tę recenzję za przydatną.

Napisz recenzję !