• Nowy
Drewniany chustecznik, prostokątne pudełko na chusteczki, ozdobione kwiatami
  • Drewniany chustecznik, prostokątne pudełko na chusteczki, ozdobione kwiatami
  • drewniane pudełko na chusteczki lub jednorazowe rękawiczki

Pudełko na chusteczki

Drewniany prostokątny chustecznik to elegancki i praktyczny prezent kto kocha dekoracyjne, stylowe dodatki. Kształt i rozmiar pudełka pozwala umieścić w nim nie tylko standardowe chusteczki. Pudełko jest zdobione ręcznie metodą decoupage. Wzór jest niepowtarzalny. Dodatkowo idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołów, zamiast tradycyjnych i nieco nudnych serwetek. Dzięki wysuwanej dolnej ściance możliwe jest łatwe uzupełnianie chusteczek. Taki prezent będzie idealny dla każdego, kto uwielbia ręcznie zdobione i sumiennie wykonywane dodatki. Wykonane w stylu który będzie pasować do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych.

Do pudełka również można włożyć jednorazowe rękawiczki.

Prostokątne drewniane pudełko na chusteczki.

Wymiary zewnętrzne: długość 25,5cm; szerokość 13,4cm; wysokość: 8,5cm

Wymiary wewnętrzne: długość 24cm; szerokość 11,5cm; głębokość 7cm.

Mieści standardowe chusteczki, sprawdza się przy mniejszych ilościach wielowarstwowych chusteczek. Łatwe wkładanie oraz ułatwia użytkowanie chusteczek.

Personalizowany upominek

87,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Drewniane pudełko na chusteczki lub jednorazowe rękawiczki. Ozdobione metodą decoupage. Chustecznik ozdobiony kwiatowym motywem. Przecierane tło wydobywa wyjątkowo piękną strukturę drewna, nadając całości piękny, naturalny i elegancki wygląd. Do dekoracji zostały użyte wodorozcieńczalne farby i lakier. Pudełko posiada wysuwaną dolną ściankę która umożliwia wkładanie chusteczek.

Chustecznik jest wspaniałą dekoracją stołu zamiast tradycyjnych serwetników.

1211033
1 Przedmiot