Herbaciarka z podstawkami Magnolia Grandiflora

Herbaciarka z kompletem okrągłych podstawek. Oryginalny i wyjątkowy prezent. Stylowe ozdobne pudełeczko z pięknym i oryginalnym kwiatowym motywem. Doskonały upominek dla miłośników herbat i kwiatów magnolii. Herbaciarka została wykonana z wysokiej jakości materiałów i ręcznie przyozdobiona metodą dekupażu, dzięki czemu wygląda przepięknie i stylowo. Kwadratowe drewniane pudełko na herbatę w torebkach.

W zastawie komplet 6 drewnianych podstawek. Wykonanych w tym samym pięknym stylu.

Posiada 6 przegródek na różne smaki i rodzaje.Przegródki można zmienić na dwie, trzy lub cztery, w ustawieniu w szerz lub wzdłuż. wymiary: długość 21 cm, szerokość 16 cm, wysokość 8 cm materiał: drewno ozdobione metodą decoupage Pudełko bardzo ładnie się prezentuje. Sprawdzi się również jako pojemnik na inne drobne skarby. Zachwyci miłośnika pięknych wzorów.

Uwaga: herbatki w torebkach widoczne na zdjęciu są poglądowe i nie są częścią produktu. Zestaw nie zawiera herbaty.

Herbaciarka na prezent

199,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Herbaciarka to pudełko na herbatę. Pięknie ozdobione pudełko na herbatę lub inne cenne drobiazgi. Dekorowane metodą decoupage. Przecierane w celu uwidocznienia pięknej faktury drewna. Malowane ekologicznymi farbami i lakierem akrylowym. Dekoracja z motywem kwiatów magnolii Grandiflora, utrzymana w stylu lekkim i naturalnym. Dominujące kolory to biały i zielony na tle pastelowej bieli. Dane pudełko ma wymiary 21,5x16,5x8 cm, i wewnątrz ma sześć równych przedziałów.

Uwaga: herbatki w torebkach widoczne na zdjęciu są poglądowe i nie są częścią produktu. Zestaw nie zawiera herbaty.