• Nowy
Wieczorny relaks - słodki zestaw prezentowy w czarnej torebce
  • Wieczorny relaks - słodki zestaw prezentowy w czarnej torebce

Wieczorny relaks

Wieczorny relaks skąpany w świetle migoczących na niebie gwiazd. Czy nie tak powinien wyglądać idealny wieczór? Odpoczynek to nieodłączny element naszego ziemskiego życia- warto by zawsze był on okazją do świętowania.

Zestaw prezentowy zawierający figi nadziewane w czekoladzie czy czekoladę z nadzieniem imbirowym- to idealny kompan dla zasłużonego odpoczynku. Ciemna czekolada z kawałkami chrupiącego karmelu przełamana solą morską również sprawdzi się jako towarzysz np. podczas wieczornej chwili dla siebie.

To wyjątkowy zestaw prezentowy, który doskonale nadaje się do wręczenia z okazji sukcesów w pracy, świąt rodzinnych oraz ważnych wydarzeń w życiu. Całość jest zapakowana w gustowną kartonową aktówkę z wytłoczonym emblematem. Wnętrze zaś to prawdziwa gratka dla miłośników czekolady. Znajdziemy tam figi nadziewane w czekoladzie, ciemną czekoladę z dodatkiem karmelu i soli morskiej oraz czekoladę z nadzieniem imbirowym. Każdy z produktów w zestawie charakteryzuje najwyższa jakość i doskonały, wyrazisty smak.

75,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

  • Figi nadziewane w czekoladzie 47g;
  • Czekolada z nadzieniem imbirowym Sweet Moments Soft Ginger 100g;
  • Wyśmienita ciemna czekolada z chrupiącymi kawałkami karmelu i odrobiną soli morskiej 100g;
  • Ozdobna torebka kartonowa

Doręczany Prezent będzie zapakowany w folię. Całość zabezpieczamy w pudełku kartonowym.

1116038