Prezent na Wielkanoc 2018, 1 kwietnia!

Prezent na Wielkanoc 2018, 1 kwietnia!

Kosze prezentowe na Wielkanoc.

Święta Wielkanocne to równie radosny czas, jak Boże Narodzenie. W religii katolickiej są one obchodzone jeszcze bardziej uroczyście, ponieważ to Święto jest najstarszym i najważniejszym misterium dla chrześcijan. Powstało ono dla upamiętnienia męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Podczas Świąt Wielkanocnych, podobnie jak przy innych uroczystych okazjach, prezenty są zawsze mile widziane. Co prawda w nie każdej rodzinie istnieje ten zwyczaj, ale symboliczne prezenty na pewno dostają dzieci.

Prezent na Wielkanoc

Stosowny prezent na Wielkanoc

Prezenty wielkanocne nie są tak okazałe, jak zazwyczaj bożonarodzeniowe, są raczej symboliczne – w postaci zajączka z czekolady, jajka wielkanocnego z niespodzianką w środku czy paczki słodyczy w świątecznych opakowaniach. Jednak gdy rodzina lubi sprawiać sobie wielkanocne upominki, należy zadać sobie nieco trudu, by ten świąteczny prezent był darowany od serca, atrakcyjny oraz zachwycał swoją oryginalnością.

Dla dorosłych dobrymi prezentami będą na przykład zestawy ciekawych kosmetyków, piękna porcelanowa filiżanka, ozdobny wazon, ręcznie ozdobione pudełko i inne drobiazgi w tym stylu.

Prezentem specjalnym dla Pani może być zaproszenie do SPA, śliczna i ręcznie robiona biżuteria, uroczy bibelot lub kosz egzotycznych owoców. Dla Pana — niebanalnym prezentem może być spinka do krawata, spinki do mankietów eleganckiej koszuli, gustowny portfel lub ładny skórzany pasek.

Słodycze zawsze mile widziane

Z dziećmi jest zazwyczaj najmniejszy problem, ponieważ maluch ucieszy się z każdej zabawki, szczególnie gdy podobnej jeszcze nie ma. Dla starszego dziecka dobrym upominkiem będzie ciekawa gra komputerowa, słuchawki, lub T-shirt ze specjalnie zamówionym nadrukiem.

Oprócz prezentów rzeczowych każdemu można wręczyć czekoladowego zająca, jajko z czekolady lub okazałą pyszną czekoladę.

Dzięki miłej atmosferze w gronie rodzinnym ciekawym upominkom i pysznemu jedzeniu — Święta Wielkanocne upłyną w radosnym nastroju i pełnym wypoczynku.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Opuść komentarz