Podaruj bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego

Podaruj bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego

Każdego roku pojawia się wiele przeróżnych okazji do obdarowania bliskich i znajomych prezentami. Odwieczną bolączką wielu osób jest pytanie o to, co najlepiej się sprawdzi w roli upominku? Oczywiście można kupić bukiet kwiatów czy też czekoladki, jednakże jest to mało oryginalny prezent. Znacznie lepszym pomysłem będzie wykazanie się swoją kreatywnością i wręczenie drugiej osobie wyjątkowego upominku. Pytanie tylko brzmi, skąd czerpać inspiracje, gdyż nie zawsze wybór prezentu jest prosty i oczywisty. Jakim zatem podarkiem można zaskoczyć pozytywnie swoich bliskich?

Personalizowane prezenty = wyjątkowe upominki, które wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego

Nietrafiony prezent z całą pewnością jest niekomfortową sytuacją zarówno dla kupującego, jak i obdarowanego. Są pewne uniwersalne upominki, które zawsze się przydadzą i pasują do niemalże każdej okazji, jednakże to pomysłowe prezenty są strzałem w dziesiątkę. Powinny one być unikalne i wręcz miło zaskakujące obdarowanego. Z całą pewnością warto postawić na wyroby na zamówienie, czyli na spersonalizowane prezenty. Nie muszą one wcale być drogie, jeśli są dopasowane do indywidualnych potrzeb, preferencji i oczekiwań obdarowanego. Każdy lubi dostawać prezenty, a te które są dodatkowo spersonalizowane, stają jeszcze bardziej wartościowe i przyjemność z ich otrzymania jest jeszcze większa. Zadaniem spersonalizowanego prezentu jest dawanie radości, przypominając o ważnych/śmiesznych/wzruszających chwilach. Ową radość powinny czerpać obie osoby – temu kto daje i temu kto dostaje. Nijaki upominek, nawet kosztowny, nie zrobi wrażenia na ukochanej osobie. Niewyróżniający się ani też nic niemówiący o właścicielu upominek nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jak najbardziej warto sięgnąć po prezenty hand made, które są niepowtarzalnie i na próżno szukać ich w popularnych sieciówkach.

Jeśli znamy czyjeś upodobania i preferencje, to znacznie łatwiej jest nam wybrać dla tej osoby spersonalizowany prezent. Świetnie sprawdzi się kubek ze zdjęciem dla smakoszy kawy czy też herbaty. Taki foto-prezent może przedstawić jakiś pozytywny bądź też śmieszny obrazek, zdjęcie ukochanego zwierzaka czy też waszą wspólną fotografię. Godna polecenia jest także poduszka z nadrukiem, która będzie pasować do wystroju wnętrza. Jeszcze inną opcją jest podarowanie spersonalizowanego etui do telefonu, na którym znajdzie się ulubiony i osobisty motyw. Można również wydrukować wspólne zdjęcia w stylu retro i włożyć je do ręcznie robionego albumu w stylu Decoupage. Na blacie biurka czy komody ładnie prezentować będzie się elegancki chustecznik czy też klimatyczny podgrzewacz, który romantycznie oświetli wnętrze. Dla pań idealnym rozwiązaniem będzie zakup biżuterii hand made w postaci stylowej bransoletki. Dla miłośników herbaty można także kupić herbaciarkę, a dla moli książkowych personalizowaną zakładkę, która będzie mu towarzyszyć każdego dnia przez długi czas. Dla łasuchów z kolei idealnym rozwiązaniem będzie zakup kosza prezentowego, a dla pań dbających o swoje piękno ozdobna skrzynka z kosmetykami przeznaczonymi do domowego SPA.

Opuść komentarz