Pomysły na prezent ślubny

Pomysły na prezent ślubny

Kupno prezentu ślubnego jest często sporym wyzwaniem dla gości. Głównie ze względu na to, że trudno jest trafić w gusta nowożeńców, czy domyśleć się, czego mogą oni potrzebować. Czasy, kiedy to Państwo Młodzi otrzymywali kilka żelazek, mikserów czy zestawów sztućców nie kojarzą się nikomu najlepiej, dlatego obecnie wielu młodych posiłkuje się samodzielnie przygotowanymi listami prezentów. Co jednak, gdy takiej listy nie ma? Przedstawiamy Wam kilka pomysłów na prezenty ślubne, które nie zrujnują Waszego portfela.

Koszt prezentowy

Jeśli chcecie, aby Wasz prezent robił wrażenie, ale niekoniecznie kosztował zbyt wiele, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup kosza prezentowego. Kosz prezentowy na ślub może być złożony ze słodyczy, kosmetyków czy innych produktów, które przypadną do gustu Młodej Parze. Co więcej, kosze prezentowe wyglądają bardzo okazale, gustownie i elegancko. Przekonajcie się zresztą sami. Kosze prezentowe możecie kupić tutaj.

Zestaw porcelany

Zestawów porcelany nigdy nie jest za dużo. W każdym domu - a zwłaszcza tym ludzi młodych - brakuje dostatecznej ilości eleganckich naczyń do podawania napojów. Zakup porcelany wydaje się zatem bardzo dobrym pomysłem. Jeśli obawiamy się tego, że nie znamy preferencji Młodych, zawsze możemy wybrać taki zestaw, który będzie stosunkowo uniwersalny. Dzięki temu na pewno nie zaliczymy żadnej wpadki.

Garnki

Garnki to również praktyczny i zawsze potrzebny prezent. Komplet garnków lub jednego, wysokiej jakości akcesorium do przygotowywania potraw, to z pewnością coś, na co Młodzi nie będą mogli pozwolić sobie na początku swojej wspólnej drogi - będą przecież ważniejsze wydatki. Sprezentowanie im dobrej patelni grillowej, woka, czy innego tego typu narzędzia z pewnością ich ucieszy.

Pościel

Bielizna pościelowa jest kolejnym "bezpiecznym" prezentem, którego nigdy nie jest za dużo w żadnym domu, dlatego z pewnością Państwo Młodzi ucieszą się z dodatkowego kompletu pościeli. Zamiast stawiać na ilość, postawmy raczej na jakość. Wybierzmy komplet bielizny pościelowej wysokiej jakości, który posłuży Młodym wiele lat, a na który nie mogliby sami pozwolić sobie przy ogromnej ilości innych wydatków.

Ręczniki

Podobnie, jak pościel ręczniki są tym, z czego zawsze ucieszą się nowożeńcy. Tutaj również postawmy na ich wysoką jakość. Z pewnością taki upominek na nową drogę życia zostanie doceniony przez młode małżeństwo.

Kupony i bony

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent, to warto jest pozostawić młodym nieco więcej przestrzeni w kwestii jego wyboru. Alternatywą dla dawania im gotówki są kupony i bony. Bony prezentowe do sklepu z kosmetykami, czy artykułami wyposażenia wnętrz, z pewnością ucieszą nowożeńców. Możemy również zdecydować się na ofiarowanie im kuponu na kolację do dobrej restauracji lub - jeśli dysponujemy nieco większym zasobem gotówki - na wycieczkę.

Pieniądze

Gdy żaden w uniwersalnych prezentów nie wydaje się nam dostatecznie dobrą opcją zawsze możemy zdecydować się kopertę. Pieniądze w niej umieszczone zostaną przez Młodych wykorzystane w taki sposób, w jaki będą sobie życzyć.

Pomysł na prezent ślubny

Opuść komentarz