Obraz Róża Wiatrów
  • Obraz Róża Wiatrów
  • Postać Chrystusa na tle róży wiatrów kierunkowskazu żeglarzy
  • Obraz Róża Wiatrów - podpis

  Róża Wiatrów

  Obraz „Róża Wiatrów” – Postać Chrystusa na tle róży wiatrów kierunkowskazu żeglarzy jako swobodna interpretacja drogi morskiej. Technika: akryl na podkładzie malarskim

  Obrazy

  1 200,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Obraz "Róża Wiatrów" - 64x84 cm, akryl

  Obraz „Róża Wiatrów”

  Obraz „Róża Wiatrów” przedstawia postać Jezusa Chrystusa, wiszącego na krzyżu w koronie cierniowej. W tle widnieje róża wiatrów, stanowiąca kierunkowskaz dla żeglarzy. Sposób, w jaki został przedstawiony wyżej wspomniany, niewątpliwie nie pozostawia odbiorcy obojętnym. Autorem tego dzieła jest polski artysta Jerzy Springer. Na jego pracach można zaobserwować niezwykłe zamiłowanie tematyką morską.

  Technika, jaka została wykorzystana do namalowania obrazu to farba akrylowa na podkładzie malarskim. Produkt ten świetnie sprawdzi się jako obraz do salonu czy gabinetu. Gra kolorów wywołuje w odbiorcy rozmaite emocje i niewątpliwie skłania do myślenia.

  „Róża Wiatrów” to dobry prezent dla miłośnika morskiej żeglugi. Został oprawiony w standardowe ramy, dzięki czemu świetnie wpasuje się w nowoczesne oraz klasyczne wnętrze. Produkt ten niewątpliwie zostanie doceniony przez każdego, komu nie jest obca tematyka żeglarska. Jego wyjątkowość niewątpliwie zachwyci znawców sztuki, jak i jej amatorów.

  1521001
  1 Przedmiot

  Brak recenzji użytkowników.