Obraz Sen nocy letniej
  • Obraz Sen nocy letniej
  • Obraz „Sen nocy letniej”
  • Obraz „Sen nocy letniej” podpis

  Sen nocy letniej

  Obraz „Sen nocy letniej” – na obrazie znajdują się parasole stojące na plaży w nocy oświetlone kolorowym światłem. Temat zaobserwowany w okolicach Thessalonik w Grecji. Technika malarska akryl + olej na podkładzie malarskim

  Obrazy

  2 250,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Obraz Sen Nocy Letniej- 98x76 cm., akryl+olej

  Obraz „Sen Nocy Letniej”

  Piękny i oryginalny obraz „Sen nocy letniej”. Uchwycono na nim i uwieczniono magiczną chwilę, która przydarzyła się w słonecznej Grecji, na jednej z plaż blisko Thessalonik.

  Obraz ten przedstawia stojące na plaży parasole, które oświetlone zostały kolorowym światłem. Tę ulotną i bardzo wyjątkową chwilę udało się idealnie odzwierciedlić na obrazie, który dzięki temu wprawia w romantyczny nastrój.

  Miłe skojarzenia przywołuje nie tylko jego wygląd, ale i sama nazwa obrazu. Przywodzi na myśl szekspirowską komedię romantyczną, co w jeszcze większym stopniu dodaje uroku obrazowi.

  Do stworzenia tego dzieła sztuki wykorzystano popularną technikę malarską - akryl z olejem, na podkładzie malarskim. Całość tworzy zgrabny i wyjątkowy obraz, który prezentuje się wyjątkowo szlachetnie i profesjonalnie.

  Obraz „Sen nocy letniej” to pomysł na wyjątkowy prezent dla wszystkich miłośników dobrego malarstwa, a w szczególności sztuki nowoczesnej. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. To prawdziwa sztuka do domowej galerii, która stanowić będzie jej chlubę oraz ozdobę.

  1521002
  1 Przedmiot