Obraz Zmierzch
  • Obraz Zmierzch
  • Obraz Zmierzch - Okolice żurawia w Gdańsku
  • Obraz Zmierzch - Gdańsk

  Zmierzch

  Obraz „Zmierzch” – Okolice żurawia w Gdańsku to często malowany motyw. Tym razem w zapadającym zmierzchu z zapalonymi lampami. Technika akryl, monotypia i płatki złota w światłach

  Obrazy

  2 250,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Obraz Zmierzch- 98x76  cm., akryl+monotypia

  Obraz „Zmierzch”

  Obraz „Zmierzch” został wykonany przez Jerzego Springera, polskiego malarza, fotografa oraz projektanta. W swoim dziele, twórca uwiecznił sławetne okolice żurawia w Gdańsku, po zapadnięciu zmroku.

  Do powstania obrazu została wykorzystania technika malarska zwana monotypią, w połączeniu z farbą akrylową. W miejscach, gdzie widnieją światła odbijające się od tafli wody, autor użył płatków złota, a dzięki temu zabiegowi osiągnął ponadprzeciętny efekt.

  „Zmierzch” to dobry obraz na prezent. Idealnie sprawdzi się w różnorodnych wnętrzach, dzięki czemu niewątpliwie zachwyci obdarowaną nim osobę. Uwiecznione na nim miasto po zmroku, uruchamia wyobraźnię odbiorcy i pozwala mu choć w myślach przenieść się do urokliwego Gdańska.

  Produkt ten sprawdzi się jako obraz do sypialni, ale również i salonu. Klasyczne ramy, w które został oprawiony, pozwalają mu dopasować się do wnętrz zaaranżowanych w rozmaitych stylach. Obraz zachwyci każdego, kto wykazuje się dużą wrażliwością na sztukę i potrafi docenić jej walory estetyczne.

  1521003
  1 Przedmiot