Zdjęcie Regaty
  • Zdjęcie Regaty

  Zdjęcie Regaty

  Zdjęcie Regaty – powstało w czasie trwania regat na zatoce gdańskiej. Robione z pozycji wody i opracowane w programie do obróbki zdjęć. Wydruk formatowy na płótnie oprawiony i naklejony na płytę.

  Obrazy

  600,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Zdjęcie- 138x62cm

  Zdjęcie „Regaty”

  Zdjęcie „Regaty” to absolutny majstersztyk w dziedzinie fotografii. Jego autor, Jerzy Springer wykonał je z pozycji wody, w trakcie trwania regat w zatoce gdańskiej. Przyglądając się fotografii odbiorca ma wrażenie, jakby był obecny w trakcie zawodów i miał możliwość podziwiać je z bliska.

  To artystyczne zdjęcie zostało dopracowane w programie przeznaczonemu obróbce zdjęć. Wielkoformatowy wydruk na płótnie, umieszczony na płycie i oprawiony w ramy, sprawia wrażenie okna, przez które można podziwiać zmagania zawodników na wodzie.

  Produkt sprawdzi się jako personalizowany prezent dla osoby, która sama uprawia tego typu sport, jak i fana nadmorskich tematów. Zdjęcie „Regaty” niewątpliwie zostanie docenione zarówno przez znawców fotografii, jak i laików.

  Obraz zachęca odbiorcę do wpatrywania się w nie przez długi czas, pobudza wyobraźnię i pozwala w myślach przenieść się do zatoki gdańskiej. Dzięki temu, pełni zarówno funkcje estetyczne oraz relaksujące. To wyjątkowy produkt, który znajdzie zastosowanie w rozmaitych wnętrzach.

  1521005
  1 Przedmiot