Obraz Oczekiwanie
  • Obraz Oczekiwanie

  Oczekiwanie

  Obraz „Oczekiwanie”- obraz powstał jako efekt podróży szlakiem miast Hanzeatyckich. Na pracy uwieczniono barki cumujące przy nabrzeżu w Lubece. Technika użyta do namalowania na podkładzie malarskim to akryl + olej

  Obrazy

  2 250,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Obraz Oczekiwanie - 135,5x106cm, akryl+olej

  Obraz „Oczekiwanie”

  Obraz „Oczekiwanie” został namalowany przez uzdolnionego, polskiego malarza Jerzego Springera. Inspiracją do jego powstania była podróż szlakiem miast Hanzeatyckich. Na obrazie widnieją barki, które przycumowały do portu w Lubece.

  Ten wyjątkowy obraz do salonu czy sypialni został wykonany techniką malarską z zastosowaniem farby akrylowej oraz farby olejnej. Za sprawą perfekcyjnie dobranej kolorystyki, obraz nadaje przytulności wnętrzom, a także działa relaksująco na osoby, które go podziwiają.

  Obraz „Oczekiwanie” jest idealnym pomysłem na elegancki prezent. Może zostać on wręczony zarówno bliskim osobom, jak i na przykład partnerom biznesowym. Dzięki jego perfekcyjnemu wykonaniu, niewątpliwie zostanie doceniony zarówno przez laików, jak i znawców sztuki.

  Sprawdzi się jako dodatek do wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu. W przypadku pomieszczeń skłaniających się ku nowoczesności, pomoże w uzyskaniu balansu pomiędzy ich surowością a przytulnością. Idealnie prezentować się będzie także w towarzystwie kominka.

  1521008
  1 Przedmiot

  Brak recenzji użytkowników.