Obraz Keja
  • Obraz Keja

  Keja

  Obraz „ Keja”- obraz przedstawia łódź zacumowaną przy pomoście. Praca powstała w wyniku pobytu w Hamburgu z podróży szlakiem Hanzy. Technika: akryl + olej na podkładzie malarskim

  Obrazy

  1 950,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Obraz Keja- 76x86 cm, akryl+olej

  Obraz "Keja"

  Technika użyta przy malowaniu obrazu „Keja”, wymagała posłużenia się farbą akrylową oraz olejną. Dzieło to zostało wykonane przez uzdolnionego, polskiego plastyka Jerzego Springera.

  Za sprawą zastosowanej kolorystyki i królujących odcieni błękitu, obraz działa uspokajająco na odbiorcę i pobudza jego wyobraźnię. Inspiracją do powstania tego dzieła, była podróż szlakiem Hanzy i pobyt w Hamburgu. Została uwieczniona na nim łódź zacumowana przy drewnianym pomoście.

  Obraz „Keja” świetnie sprawdzi się w roli elementu wyposażenia wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i służbowych. W tym drugim przypadku może być zastosowany jako obraz do biura czy sali konferencyjnej.

  Niewątpliwie zostanie doceniony zarówno przez znawców sztuki jak i laików, dlatego też jest to dobry pomysł na personalizowany prezent.

  Perfekcja wykonania obrazu, a także zdobione ramy w które został oprawiony potęgują jego pozytywny odbiór, nadając mu jednocześnie elegancji. Dzięki temu, stanowi on perfekcyjny dodatek do wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu.

  1521010
  1 Przedmiot

  Brak recenzji użytkowników.