Obraz Sreser
  • Obraz Sreser

  Sreser

  Obraz „Sreser” – obraz powstał w plenerze w okolicach Dubrownika w miejscowości SRESER. Technika akryl na podkładzie malarskim

  Obrazy

  1 425,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Obraz Sreser Dalmacja- 85,5x65,5 cm, akryl

  Obraz „Sreser”

  Jerzy Springer, wyjątkowo utalentowany, polski plastyk dzieło pt. „Sreser” wykonał techniką malarską wymagającą zastosowania farby akrylowej na podkładzie malarskim.

  Obraz został namalowany w plenerze, a inspiracją do jego powstania była podróż do południowej Dalmacji, leżącej nam Morzem Adriatyckim. Przyjemna kolorystyka, która króluje na płótnie sprawia, że odbiorca podziwiający to dzieło czuje się zrelaksowany, a w myślach odbywa podróż do urokliwego Dubrownika.

  Precyzja wykonania obrazu „Sreser”, niewątpliwie dodaje mu uroku. To idealny obraz do salonu oraz sypialni. Dzięki królującemu na nim roślinnemu motywowi nadaje pomieszczeniom przytulności i sprawia, że wypoczynek w ich wnętrzach staje się przyjemniejszy i bardziej efektywny.

  „Sreser” to również idealny obraz na prezent. Za sprawą standardowej ramy w jaką został oprawiony, sprawdzi się zarówno w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach. Ponadto, zachwyci każdą osobę, która cechuje się wysokim poczuciem estetyki i wrażliwością na sztukę.

  1521011
  1 Przedmiot