Obraz Połów I - Monotypia na kartonie z płatkami złota w miejscach połyskujących łusek podkreśla wrażenie
  • Obraz Połów I - Monotypia na kartonie z płatkami złota w miejscach połyskujących łusek podkreśla wrażenie

  Połów I

  „Połów I” – leżące na lodzie ryby na targowisku to ciągle temat warty obserwacji i opracowania. Temat zaczerpnięty z wizyty na targu rybnym w Thessalonikach. Monotypia na kartonie z płatkami złota w miejscach połyskujących łusek podkreśla wrażenie.

  Obrazy

  1 350,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu 2-4 dni.
  Ostatnie sztuki
   

  Bezpieczne zakupy

   

  Szybka dostawa

   

  Gwarancja satysfakcji

  Połów II- 76x98 cm., akryl+monotypia

  Obraz „Połów I”

  Dzieło powstało spod pędzla wyjątkowo utalentowanego, polskiego plastyka, projektanta i fotografa Jerzego Springera. Obraz „Połów I” to konsekwencja wizyty na greckim targowisku rybnym w Thessalonikach. Technika, którą zastosował artysta podczas wykonywania obrazu, to monotypia na kartonie. Ponadto, w miejscach rybich łusek zostały użyte płatki złota, co niewątpliwie potęguje wrażenie.

  „Połów I” świetnie sprawdzi się jako obraz do salonu i jadalni. Dzięki prostym ramom, w jakie został oprawiony oraz jego stonowanej kolorystyce, będzie stanowił idealny element ozdobny zarówno klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych.

  To także pomysł na elegancki prezent dla osoby, która interesuje się tematyką ryb. Niewątpliwie zostanie doceniony zarówno przez laików oraz znawców sztuki. Obraz „Połów I” skłania odbiorcę do refleksji i pobudza wyobraźnię. Intryguje, zachwyca i wzbudza pozytywne emocje. Niewątpliwie przypadnie do gustu osobom wrażliwym na malarską twórczość, odznaczającym się wysokim poczuciem estetyki.

  1521012
  1 Przedmiot