Najnowsze artykuły
 • art Mirabella

  To pasja a nie praca. Biżuteria handmade. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki.

 • Decoupage prezenty handmade

  Wyroby ręcznie wykonane - prezenty z duszą.

  Pięknie udekorowane drewniane pudełka na herbatę a także piękne chusteczniki, zakładki do książek, które jest oryginalnym a zarazem praktycznym podarunkiem. Znajdziesz tu również prezenty decoupage, cechujące się pięknem i indywidualnością wykonania. Zamów prezent dla swoich bliskich, które napełnią ich optymizmem i radością życia.

 • Domowe SPA zestawy kosmetyków relaksu

  O, chwile relaksu i odpoczynku zwłaszcza po pracowitym tygodniu. Zestawy kosmetyków do domowego spa. Chwila luksusu dla każdego - dedykowane zarówno kobietom jak i mężczyznom.

 • Madegro my staramy się bardziej

  Personalizowane prezenty, wyjątkowe upominki we własnym stylu na zamówienie. Ozdobne pudełka, oryginalne grawerunki, kosze upominkowe czy zestawy prezentowe, które są świetne na urodziny, imieniny, na święta, na wesele, na walentynki, czy nawet bez okazji. Prezenty Madegro to oferta dla osób, które chcą zrobić miłą niespodziankę.

 • Personalizowane upominki

  Prezenty ręcznie wykonane, niepowtarzalne wzory i możliwość zamówienia upominków z własnymi motywami i napisami. Spersonalizowane prezenty w obecnych czasach to podarunki przemyślane, bo maksymalnie dopasowane do preferencji osób obdarowywanych oraz ich zainteresowań. Warto w takie inwestować – dla uśmiechu i radości obdarowywanych.