Najnowsze artykuły

Wierzymy, że pozytywne emocje, radość i uśmiech bliskich są jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego z nas. Dążymy do tego, aby więcej ludzi mogło takie chwile przeżywać i obdarzać nimi innych. Codziennie pracujemy nad tym, aby coraz więcej osób mogło przeżywać wspólne chwile radości bez względu na geograficzną odległość, jaka może ich w tej chwili dzielić. Pracujemy nad tym, by pomagać innym i łamać wszelkie przeszkody, które mogą stać na ich drodze ku szczęściu. Aby będąc daleko, tak naprawdę mogli być blisko siebie w chwilach radości i wielkich sukcesów.

Tworzymy nową i jeszcze niewielką organizację, ale nasz Zespół ma wieloletnie doświadczenie w realizacji tak wielkiego przedsięwzięcia, jak pomaganie w uszczęśliwianiu innych ludzi. Wiele zadowolonych klientów i wiele przygotowanych i doręczonych prezentów! ;))

Mówimy o sobie, że: „Jesteśmy mali, dlatego codziennie bardziej się staramy aby poprzez naszą pracę pomagać naszym klientom uszczęśliwiać innych i wywoływać ich uśmiech, wzbudzać pozytywne emocje i darować najszczęśliwsze chwile bliskim osobom”.

Każde zamówienie realizujemy z wielkim zaangażowaniem i robimy to z prawdziwą pasją. Uważamy, że staranność, jakość, rzetelność jest standardem, a nie wyróżnikiem. Codziennie musimy się rozwijać i uczyć, aby jutro jeszcze lepiej spełniać swoją misję. A naszą wizją jest by ludzie mogli robić swoim bliskim prezenty częściej i nie koniecznie tylko z wielkich okazji. Wierzymy, że uśmiech, ciepłe spojrzenie i dobre słowo mają wielką siłę, a dodatek jakim jest mały upominek, jest symbolem służącym potęgowaniu emocji i wydłużaniu szczęśliwych chwil.

Jesteśmy po to, aby Was inspirować i pomagać!

Odważ się…

Na więcej
Mówić co myślisz
Chwycić szanse
Niczego nie żałować
Więcej dawać niż brać
Być szalonym
Spełniać swoje marzenia
Pozytywnie myśleć
Podnosić się po upadku
Wszystkiego nie akceptować
Oczekiwać więcej od życia
Przejąć odpowiedzialność
Kochać kogoś nie oczekując nic w zamian
Cieszyć się każdą chwilą
Być oryginalnym
Rozwijać ciało i ducha
Przezwyciężać uprzedzenia
Stawiać na jakość a nie na ilość
Być wiernym sobie
Obdarzać innych uśmiechem

(autor nieznany)