Herbaciarka kobiety w afrykańskiej sawannie
   Herbaciarka kobiety w afrykańskiej sawannie
   Herbaciarka kobiety w afrykańskiej sawannie

   Herbaciarka kobiety w afrykańskiej sawannie

   Opinia (0)
   129,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   Herbaciarka jako oryginalny i niepowtarzalny prezent to dobry pomysł. Stylowe ozdobione drewniane pudełko na herbatę. Posiada sześć przegródek i jest zdobione motywem afrykańskiej sawanny. Subtelne widoku sawanny, drzew akacji i kobiet będą ozdobą domu lub biura w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym.To stylowe pudełeczko z pięknym widokiem będzie doskonałym upominkiem dla osób, które wiedzą jak ważne jest dbałość o szczegóły. A picie herbaty to rytuał.

   Herbaciarka została wykonana z wysokiej jakości materiałów i ręcznie przyozdobiona metodą dekupażu, dzięki czemu wygląda przepięknie. Prostokątne drewniane pudełko na herbatę w torebkach. Posiada 6 przegródek na różne smaki i rodzaje.Przegródki można zmienić na inne ustawienia w szerz lub wzdłuż. wymiary: długość 16 cm, szerokość 21 cm, wysokość 8 cm materiał: drewno ozdobione metodą decoupage Pudełko bardzo ładnie się prezentuje. Sprawdzi się również jako pojemnik na biżuterię i inne drobiazgi. Zachwyci miłośnika pięknych wzorów.

   Herbaciarka na prezent

   Ilość :

    Herbaciarka to pudełko na herbatę lub inne skarby. Ozdobne pudełko na herbatę lub inne drobiazgi dekorowane metodą decoupage. Przecierane w celu uwidocznienia pięknej faktury drewna. Malowane ekologicznymi farbami i lakierem akrylowym o wysokim połysku. Dekoracja z motywem afrykańskiej sawanny utrzymana w stylu lekkim i naturalnym. Dane pudełko ma wymiary 21,5x16,5x8 cm, i wewnątrz ma sześć równych przedziałów.

    art Mirabella
    1211039
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Herbaciarka kobiety w afrykańskiej sawannie

    Zobacz także

    5 innych produktów w tej samej kategorii: