Herbaciarka z podstawkami Jabłkowy Sad

Herbaciarka z kompletem kwadratowych podstawek. Oryginalny i wyjątkowy prezent. Stylowe ozdobne pudełeczko z pięknym i oryginalnym motywem. Doskonały upominek dla miłośników herbat i polskich jabłek. Herbaciarka została wykonana z wysokiej jakości materiałów i ręcznie przyozdobiona metodą dekupażu, dzięki czemu wygląda przepięknie i stylowo. Kwadratowe drewniane pudełko na herbatę w torebkach.

W zastawie komplet 6 drewnianych podstawek. Wykonanych w tym samym pięknym stylu.

Posiada 4 przegródki na różne smaki i rodzaje.Przegródki można zmienić na dwie, w ustawieniu w szerz lub wzdłuż. wymiary: długość 16 cm, szerokość 16 cm, wysokość 8 cm materiał: drewno ozdobione metodą decoupage Pudełko bardzo ładnie się prezentuje. Sprawdzi się również jako pojemnik na inne drobne skarby. Zachwyci miłośnika pięknych wzorów.

Uwaga: herbatki w torebkach widoczne na zdjęciu są poglądowe i nie są częścią produktu. Zestaw nie zawiera herbaty.

Herbaciarka na prezent

197,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Herbaciarka to pudełko na herbatę. Pięknie ozdobione pudełko na herbatę lub inne cenne drobiazgi. Dekorowane metodą decoupage. Przecierane w celu uwidocznienia pięknej faktury drewna. Malowane ekologicznymi farbami i lakierem akrylowym. Dekoracja z motywem sadu jabłoni, utrzymana w stylu lekkim i naturalnym. Dominujące kolory zielone i czerwone na tle pastelowej bieli. Wymiar zewnętrzny w centymetrach dł.16,00; sz.16,00;w. 7,50 wewnątrz cztery przegródki

Uwaga: herbatki w torebkach widoczne na zdjęciu są poglądowe i nie są częścią produktu. Zestaw nie zawiera herbaty.