• Nowy

Herbaciarka Londyńska herbata śniadaniowa

Stylowe ozdobione drewniane pudełko na herbatę, biżuterię lub inne drobne skarby.

Herbaciarka jako oryginalny i niepowtarzalny prezent to dobry pomysł. Pięknie ozdobione drewniane pudełko na herbatę. Posiada sześć przegródek i jest zdobione wzorami angielskimi. Wyraziste widoki będą ozdobą domu lub biura w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym.To pudełeczko z pięknym widokiem będzie doskonałym upominkiem dla osób, które wiedzą jak ważne jest dbałość o szczegóły. A picie herbaty to rytuał.

Herbaciarka została wykonana z wysokiej jakości materiałów i ręcznie przyozdobiona metodą dekupażu, dzięki czemu wygląda przepięknie. Prostokątne drewniane pudełko na herbatę w torebkach. Posiada 6 przegródek na różne smaki i rodzaje.Przegródki można zmienić na inne ustawienia w szerz lub wzdłuż. wymiary: długość 16 cm, szerokość 21 cm, wysokość 8 cm materiał: drewno ozdobione metodą decoupage Pudełko bardzo ładnie się prezentuje. Sprawdzi się również jako pojemnik na biżuterię i inne drobiazgi. Zachwyci miłośnika pięknych wzorów.

Uwaga: herbatki w torebkach widoczne na zdjęciu są poglądowe i nie są częścią produktu. Zestaw nie zawiera herbaty.

Herbaciarka na prezent

99,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Herbaciarka to pudełko na herbatę. Doskonale sprawdza się w roli pudełka na biżuterię i inne drobne skarby. Ozdobne pudełko na herbatę lub inne drobiazgi dekorowane metodą decoupage. Przecierane w celu uwidocznienia pięknej faktury drewna. Malowane ekologicznymi farbami i lakierem akrylowym. Dekoracja z motywem angielskim utrzymana w stylu lekkim i naturalnym. Wymiar zewnętrzny w centymetrach dł.16,00; sz.16,00;w. 7,50 wewnątrz sześć przegródek

Uwaga: herbatki w torebkach widoczne na zdjęciu są poglądowe i nie są częścią produktu. Zestaw nie zawiera herbaty.