Róża Wiatrów
   Róża Wiatrów
   Róża Wiatrów
   Róża Wiatrów

   Róża Wiatrów

   Opinia (0)
   1 200,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   Obraz „Róża Wiatrów” – Postać Chrystusa na tle róży wiatrów kierunkowskazu żeglarzy jako swobodna interpretacja drogi morskiej. Technika: akryl na podkładzie malarskim

   Obrazy

   Ilość :

    Obraz "Róża Wiatrów" - 64x84 cm, akryl

    Obraz „Róża Wiatrów”

    Obraz „Róża Wiatrów” przedstawia postać Jezusa Chrystusa, wiszącego na krzyżu w koronie cierniowej. W tle widnieje róża wiatrów, stanowiąca kierunkowskaz dla żeglarzy. Sposób, w jaki został przedstawiony wyżej wspomniany, niewątpliwie nie pozostawia odbiorcy obojętnym. Autorem tego dzieła jest polski artysta Jerzy Springer. Na jego pracach można zaobserwować niezwykłe zamiłowanie tematyką morską.

    Technika, jaka została wykorzystana do namalowania obrazu to farba akrylowa na podkładzie malarskim. Produkt ten świetnie sprawdzi się jako obraz do salonu czy gabinetu. Gra kolorów wywołuje w odbiorcy rozmaite emocje i niewątpliwie skłania do myślenia.

    „Róża Wiatrów” to dobry prezent dla miłośnika morskiej żeglugi. Został oprawiony w standardowe ramy, dzięki czemu świetnie wpasuje się w nowoczesne oraz klasyczne wnętrze. Produkt ten niewątpliwie zostanie doceniony przez każdego, komu nie jest obca tematyka żeglarska. Jego wyjątkowość niewątpliwie zachwyci znawców sztuki, jak i jej amatorów.

    Jerzy Springer
    1521001
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Róża Wiatrów

    5 innych produktów w tej samej kategorii: