Zmierzch

Obraz „Zmierzch” – Okolice żurawia w Gdańsku to często malowany motyw. Tym razem w zapadającym zmierzchu z zapalonymi lampami. Technika akryl, monotypia i płatki złota w światłach

Obrazy

2 250,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Obraz Zmierzch- 98x76  cm., akryl+monotypia

Obraz „Zmierzch”

Obraz „Zmierzch” został wykonany przez Jerzego Springera, polskiego malarza, fotografa oraz projektanta. W swoim dziele, twórca uwiecznił sławetne okolice żurawia w Gdańsku, po zapadnięciu zmroku.

Do powstania obrazu została wykorzystania technika malarska zwana monotypią, w połączeniu z farbą akrylową. W miejscach, gdzie widnieją światła odbijające się od tafli wody, autor użył płatków złota, a dzięki temu zabiegowi osiągnął ponadprzeciętny efekt.

„Zmierzch” to dobry obraz na prezent. Idealnie sprawdzi się w różnorodnych wnętrzach, dzięki czemu niewątpliwie zachwyci obdarowaną nim osobę. Uwiecznione na nim miasto po zmroku, uruchamia wyobraźnię odbiorcy i pozwala mu choć w myślach przenieść się do urokliwego Gdańska.

Produkt ten sprawdzi się jako obraz do sypialni, ale również i salonu. Klasyczne ramy, w które został oprawiony, pozwalają mu dopasować się do wnętrz zaaranżowanych w rozmaitych stylach. Obraz zachwyci każdego, kto wykazuje się dużą wrażliwością na sztukę i potrafi docenić jej walory estetyczne.