Flądry
   Flądry

   Flądry

   Opinia (0)
   900,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   Obraz „Flądry” – praca powstała w Jarosławcu na środkowym wybrzeżu podczas wyładunku ryb z kutra. Praca rybaków powoli odchodzi w przeszłość. Technika akryl + monotypia

   Obrazy

   Ilość :

    Flądry- 56x75,5 cm., akryl+monotypia

    Obraz „Flądry”

    Obraz „Flądry” powstał spod pędzla wyjątkowo utalentowanego, polskiego plastyka Jerzego Springera. Ogromne zamiłowanie autora do tematyki morskiej sprawia, że każda wizyta na wybrzeżu staje się dla niego inspiracją do stworzenia niepowtarzalnego dzieła.

    Inspiracją do powstania przedmiotowego obrazu była, wizyta w porcie w Jarosławcu. Obserwacja wyładunku ryb z kutra, stała się dla artysty natchnieniem do chwycenia za pędzel i naniesienia swojej wizji na płótno. Technika malarska, którą zastosował to monotypia połączona z farbą akrylową.

    Dzieło to nie jest oczywiste, w związku z czym skłania odbiorcę do refleksji. Obraz "Flądry" idealnie sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz jako obraz do biura. Standardowe ramy, w które został oprawiony sprawiają, że świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i tych zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.

    Produkt ten to pomysł na elegancki prezent dla osób, które gustują w niebanalnych i nieoczywistych działach, skłaniających do myślenia.

    Jerzy Springer
    1521004
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Flądry

    5 innych produktów w tej samej kategorii: