Zdjęcie Regaty
   Zdjęcie Regaty

   Zdjęcie Regaty

   Opinia (0)
   600,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   Zdjęcie Regaty – powstało w czasie trwania regat na zatoce gdańskiej. Robione z pozycji wody i opracowane w programie do obróbki zdjęć. Wydruk formatowy na płótnie oprawiony i naklejony na płytę.

   Obrazy

   Ilość :

    Zdjęcie- 138x62cm

    Zdjęcie „Regaty”

    Zdjęcie „Regaty” to absolutny majstersztyk w dziedzinie fotografii. Jego autor, Jerzy Springer wykonał je z pozycji wody, w trakcie trwania regat w zatoce gdańskiej. Przyglądając się fotografii odbiorca ma wrażenie, jakby był obecny w trakcie zawodów i miał możliwość podziwiać je z bliska.

    To artystyczne zdjęcie zostało dopracowane w programie przeznaczonemu obróbce zdjęć. Wielkoformatowy wydruk na płótnie, umieszczony na płycie i oprawiony w ramy, sprawia wrażenie okna, przez które można podziwiać zmagania zawodników na wodzie.

    Produkt sprawdzi się jako personalizowany prezent dla osoby, która sama uprawia tego typu sport, jak i fana nadmorskich tematów. Zdjęcie „Regaty” niewątpliwie zostanie docenione zarówno przez znawców fotografii, jak i laików.

    Obraz zachęca odbiorcę do wpatrywania się w nie przez długi czas, pobudza wyobraźnię i pozwala w myślach przenieść się do zatoki gdańskiej. Dzięki temu, pełni zarówno funkcje estetyczne oraz relaksujące. To wyjątkowy produkt, który znajdzie zastosowanie w rozmaitych wnętrzach.

    Jerzy Springer
    1521005
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Zdjęcie Regaty

    5 innych produktów w tej samej kategorii: