Zdjęcie Regaty
   Zdjęcie Regaty

   Zdjęcie Regaty

   Opinia (0)
   600,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   Zdjęcie Regaty – powstało w czasie trwania regat na zatoce gdańskiej. Robione z pozycji wody i opracowane w programie do obróbki zdjęć. Wydruk formatowy na płótnie oprawiony i naklejony na płytę.

   Obrazy

   Ilość :

    Zdjęcie- 130x55,5 cm  

    Zdjęcie „Regaty”

    Zdjęcie „Regaty” zostało wykonane przez polskiego fotografa, plastyka oraz projektanta Jerzego Springera. Powstało w zatoce gdańskiej, w trakcie trwania regat. Autor wykonał je pozostając na wodzie, co pozwoliło przedstawić żaglówki w pełnej ich okazałości.

    Zdjęcie w przeważającej części prezentuje się w kolorze czarno-białym z pominięciem jednej, oddalonej żaglówki występującej w błękitno-żółtych barwach. Efekt ten był możliwy do uzyskania, dzięki opracowaniu fotografii w programie dedykowanym obróbce zdjęć.

    Wydruk wielkoformatowy na płótnie, czyli zdjęcie „Regaty”, został naklejony na płytę i oprawiony w klasyczne ramy, dzięki czemu w perfekcyjny sposób oddaje charakter obrazu. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osób, gustujących w tematyce morskiej.

    Obraz znajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, biurach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej. Dzięki jego nieszablonowemu wykonaniu, niewątpliwie nada wyjątkowości każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie.

    Jerzy Springer
    1521006
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Zdjęcie Regaty

    5 innych produktów w tej samej kategorii: