Zdjęcie Regaty

Zdjęcie Regaty – powstało w czasie trwania regat na zatoce gdańskiej. Robione z pozycji wody i opracowane w programie do obróbki zdjęć. Wydruk formatowy na płótnie oprawiony i naklejony na płytę.

Obrazy

600,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Zdjęcie- 130x55,5 cm  

Zdjęcie „Regaty”

Zdjęcie „Regaty” zostało wykonane przez polskiego fotografa, plastyka oraz projektanta Jerzego Springera. Powstało w zatoce gdańskiej, w trakcie trwania regat. Autor wykonał je pozostając na wodzie, co pozwoliło przedstawić żaglówki w pełnej ich okazałości.

Zdjęcie w przeważającej części prezentuje się w kolorze czarno-białym z pominięciem jednej, oddalonej żaglówki występującej w błękitno-żółtych barwach. Efekt ten był możliwy do uzyskania, dzięki opracowaniu fotografii w programie dedykowanym obróbce zdjęć.

Wydruk wielkoformatowy na płótnie, czyli zdjęcie „Regaty”, został naklejony na płytę i oprawiony w klasyczne ramy, dzięki czemu w perfekcyjny sposób oddaje charakter obrazu. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osób, gustujących w tematyce morskiej.

Obraz znajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, biurach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej. Dzięki jego nieszablonowemu wykonaniu, niewątpliwie nada wyjątkowości każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie.