Połów II

Obraz „Połów” obraz inspirowany wizytą na targu rybnym w Thessalonikach. Efekt który powstał na pracy uzyskano z połączenia światła oświetlającego leżące ryby na podkładzie z lodu. Technika akryl+ monotypia

Obrazy

1 050,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Połów I- 86x68 cm., monotypia

„Połów II” - obraz, który wywołuje szereg przeróżnych emocji

Morze i jego mieszkańcy od zawsze rozbudzali ludzką wyobraźnię. Może to dlatego, że pełno w nich piękna i tajemniczości. A może z powodu tego, że to jedyny krajobraz i element świata, którego człowiek nie zdołał do końca ujarzmić.

Patrząc na obraz „Połów II” - obserwator ma wrażenie, że może dotknąć tych kolorowych, pięknych i dorodnych rybek. A one się uśmiechają do niego i sprawiają, że świat staje się kolorowy. „Połów II” to idealny obraz na prezent dla osoby, która jest bliska naszemu sercu. Ten personalizowany prezent rozbudzi w niej same pozytywne uczucia takie, jak: radość, witalność i optymizm i, co najważniejsze, przywiedzie na myśl pozytywny obraz osoby, która go jej podarowała.

Co jest wyjątkowego w obrazie „Połów II”? Chyba to, że to przeplatanka spokoju połączona z chęcią podróżowania, poznawania świata. Bogactwo barw, kolorów i nieszablonowa prezentacja ryb, budzi w człowieku chęć wyrwania się w świat i przeżycia czegoś szalonego. Jednocześnie obraz „Połów II” jest źródłem wyciszenia, zadumy i zastanowienia nad samym sobą.