Oczekiwanie

Obraz „Oczekiwanie”- obraz powstał jako efekt podróży szlakiem miast Hanzeatyckich. Na pracy uwieczniono barki cumujące przy nabrzeżu w Lubece. Technika użyta do namalowania na podkładzie malarskim to akryl + olej

Obrazy

2 250,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Obraz Oczekiwanie - 135,5x106cm, akryl+olej

Obraz „Oczekiwanie”

Obraz „Oczekiwanie” został namalowany przez uzdolnionego, polskiego malarza Jerzego Springera. Inspiracją do jego powstania była podróż szlakiem miast Hanzeatyckich. Na obrazie widnieją barki, które przycumowały do portu w Lubece.

Ten wyjątkowy obraz do salonu czy sypialni został wykonany techniką malarską z zastosowaniem farby akrylowej oraz farby olejnej. Za sprawą perfekcyjnie dobranej kolorystyki, obraz nadaje przytulności wnętrzom, a także działa relaksująco na osoby, które go podziwiają.

Obraz „Oczekiwanie” jest idealnym pomysłem na elegancki prezent. Może zostać on wręczony zarówno bliskim osobom, jak i na przykład partnerom biznesowym. Dzięki jego perfekcyjnemu wykonaniu, niewątpliwie zostanie doceniony zarówno przez laików, jak i znawców sztuki.

Sprawdzi się jako dodatek do wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu. W przypadku pomieszczeń skłaniających się ku nowoczesności, pomoże w uzyskaniu balansu pomiędzy ich surowością a przytulnością. Idealnie prezentować się będzie także w towarzystwie kominka.