Keja
   Keja

   Keja

   Opinia (0)
   1 950,00 zł
   brutto
   Obecnie brak dostęnych

   Obraz „ Keja”- obraz przedstawia łódź zacumowaną przy pomoście. Praca powstała w wyniku pobytu w Hamburgu z podróży szlakiem Hanzy. Technika: akryl + olej na podkładzie malarskim

   Obrazy

   Ilość :

    Obraz Keja- 76x86 cm, akryl+olej

    Obraz "Keja"

    Technika użyta przy malowaniu obrazu „Keja”, wymagała posłużenia się farbą akrylową oraz olejną. Dzieło to zostało wykonane przez uzdolnionego, polskiego plastyka Jerzego Springera.

    Za sprawą zastosowanej kolorystyki i królujących odcieni błękitu, obraz działa uspokajająco na odbiorcę i pobudza jego wyobraźnię. Inspiracją do powstania tego dzieła, była podróż szlakiem Hanzy i pobyt w Hamburgu. Została uwieczniona na nim łódź zacumowana przy drewnianym pomoście.

    Obraz „Keja” świetnie sprawdzi się w roli elementu wyposażenia wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i służbowych. W tym drugim przypadku może być zastosowany jako obraz do biura czy sali konferencyjnej.

    Niewątpliwie zostanie doceniony zarówno przez znawców sztuki jak i laików, dlatego też jest to dobry pomysł na personalizowany prezent.

    Perfekcja wykonania obrazu, a także zdobione ramy w które został oprawiony potęgują jego pozytywny odbiór, nadając mu jednocześnie elegancji. Dzięki temu, stanowi on perfekcyjny dodatek do wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu.

    Jerzy Springer
    1521010

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Keja

    5 innych produktów w tej samej kategorii: