Sreser

Obraz „Sreser” – obraz powstał w plenerze w okolicach Dubrownika w miejscowości SRESER. Technika akryl na podkładzie malarskim

Obrazy

1 425,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-4 dni.
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja satysfakcji

Obraz Sreser Dalmacja- 85,5x65,5 cm, akryl

Obraz „Sreser”

Jerzy Springer, wyjątkowo utalentowany, polski plastyk dzieło pt. „Sreser” wykonał techniką malarską wymagającą zastosowania farby akrylowej na podkładzie malarskim.

Obraz został namalowany w plenerze, a inspiracją do jego powstania była podróż do południowej Dalmacji, leżącej nam Morzem Adriatyckim. Przyjemna kolorystyka, która króluje na płótnie sprawia, że odbiorca podziwiający to dzieło czuje się zrelaksowany, a w myślach odbywa podróż do urokliwego Dubrownika.

Precyzja wykonania obrazu „Sreser”, niewątpliwie dodaje mu uroku. To idealny obraz do salonu oraz sypialni. Dzięki królującemu na nim roślinnemu motywowi nadaje pomieszczeniom przytulności i sprawia, że wypoczynek w ich wnętrzach staje się przyjemniejszy i bardziej efektywny.

„Sreser” to również idealny obraz na prezent. Za sprawą standardowej ramy w jaką został oprawiony, sprawdzi się zarówno w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach. Ponadto, zachwyci każdą osobę, która cechuje się wysokim poczuciem estetyki i wrażliwością na sztukę.