Sreser
   Sreser

   Sreser

   Opinia (0)
   1 425,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   Obraz „Sreser” – obraz powstał w plenerze w okolicach Dubrownika w miejscowości SRESER. Technika akryl na podkładzie malarskim

   Obrazy

   Ilość :

    Obraz Sreser Dalmacja- 85,5x65,5 cm, akryl

    Obraz „Sreser”

    Jerzy Springer, wyjątkowo utalentowany, polski plastyk dzieło pt. „Sreser” wykonał techniką malarską wymagającą zastosowania farby akrylowej na podkładzie malarskim.

    Obraz został namalowany w plenerze, a inspiracją do jego powstania była podróż do południowej Dalmacji, leżącej nam Morzem Adriatyckim. Przyjemna kolorystyka, która króluje na płótnie sprawia, że odbiorca podziwiający to dzieło czuje się zrelaksowany, a w myślach odbywa podróż do urokliwego Dubrownika.

    Precyzja wykonania obrazu „Sreser”, niewątpliwie dodaje mu uroku. To idealny obraz do salonu oraz sypialni. Dzięki królującemu na nim roślinnemu motywowi nadaje pomieszczeniom przytulności i sprawia, że wypoczynek w ich wnętrzach staje się przyjemniejszy i bardziej efektywny.

    „Sreser” to również idealny obraz na prezent. Za sprawą standardowej ramy w jaką został oprawiony, sprawdzi się zarówno w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach. Ponadto, zachwyci każdą osobę, która cechuje się wysokim poczuciem estetyki i wrażliwością na sztukę.

    Jerzy Springer
    1521011
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Sreser

    5 innych produktów w tej samej kategorii: