Połów I
   Połów I

   Połów I

   Opinia (0)
   1 350,00 zł
   brutto
   Dostawa w ciągu 1-4 dni.

   „Połów I” – leżące na lodzie ryby na targowisku to ciągle temat warty obserwacji i opracowania. Temat zaczerpnięty z wizyty na targu rybnym w Thessalonikach. Monotypia na kartonie z płatkami złota w miejscach połyskujących łusek podkreśla wrażenie.

   Obrazy

   Ilość :

    Połów II- 76x98 cm., akryl+monotypia

    Obraz „Połów I”

    Dzieło powstało spod pędzla wyjątkowo utalentowanego, polskiego plastyka, projektanta i fotografa Jerzego Springera. Obraz „Połów I” to konsekwencja wizyty na greckim targowisku rybnym w Thessalonikach. Technika, którą zastosował artysta podczas wykonywania obrazu, to monotypia na kartonie. Ponadto, w miejscach rybich łusek zostały użyte płatki złota, co niewątpliwie potęguje wrażenie.

    „Połów I” świetnie sprawdzi się jako obraz do salonu i jadalni. Dzięki prostym ramom, w jakie został oprawiony oraz jego stonowanej kolorystyce, będzie stanowił idealny element ozdobny zarówno klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych.

    To także pomysł na elegancki prezent dla osoby, która interesuje się tematyką ryb. Niewątpliwie zostanie doceniony zarówno przez laików oraz znawców sztuki. Obraz „Połów I” skłania odbiorcę do refleksji i pobudza wyobraźnię. Intryguje, zachwyca i wzbudza pozytywne emocje. Niewątpliwie przypadnie do gustu osobom wrażliwym na malarską twórczość, odznaczającym się wysokim poczuciem estetyki.

    Jerzy Springer
    1521012
    1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    Obecnie brak opinii.

    Napisz opinie
    Połów I

    5 innych produktów w tej samej kategorii: